درباره ما
درباره ما

 

شرکت آسان تهاتر ایرانیان (  آت )  به شماره ثبت 530321  درحال حاظر یکی از بزرگترین مراکز  مبادله ( تهاتر ) کالا با کالا و کالا با خدمات در کشور می باشد .

این شرکت  در سال 1397 توسط صاحب امتیاز آن جناب آقای "  محمد مرادی  "  با راه اولین بازار بزرگ مبادله کالا با کالا و کالا با خدمات در کشور بر بستر اینترنت  ( ONLINEHARAJI.COM)  فعالیت خود را در این حوزه را آغاز کرد.

این شرکت   طرف قرارداد با  هزاران مرکز ارائه دهنده خدمات  در زمینه های : سفر و گردشگری ، رستوران و فست و فود، آموزشی ، پزشکی ، زیبایی ، فنی ، هنری ، ورزشی  و ...  در حال حاضر بی اغراق به یکی از بزرگترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات و کالا در کشور تبدیل شده است  .

این شبکه بزرگ  زمینه ای فراهم آورده  تا تمامی صاحبان مشاغل و اصناف ، فروشندگان  و حتی صاحبان کالا   بتوانند  بر بستر اینترنت  محصول خود ( کالا یا خدمات )  را عرضه و با هم مبادله نمایند .

مهمترین ویژگی این سایت ، نحوه خرید محصولات بصورت 50% نقد و 50% اعتبار می باشد .  به عبار ساده تر کاربر در زمان خرید هر محصول تنها نصف مبلغ آن را بصورت نقد پرداخت مینماید و نصف دیگر آن از اعتبار ایشان کسر می گردد .

همواره یکی از اولویت‌های آسان تهاتر ایرانیان ، تولید و ارائه محتوای مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کالا یا خدمات مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت و پایین ترین قیمت  انتخاب کنند. آسان تهاتر ایرانیان از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند .

آسان تهاتر ایرانیان با درک اهمیت اولویت دریافت خدمات در زندگی روزمره  برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و آت  نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجه و انتیازات ویژه ای را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد و در نهایت  کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا و خدمات  در وب سایت آنلاین حراجی ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.