راهنمای سایت

راهنمای سایت

راهنمای سایت

راهنمای سایت:

پس از ورود به سایت  www.onlineharaji.com  چنانچه در سایت عضو نشده اید می توانید با مراجعه به گروه بندی کالاهای مختلف از قیمت و تنوع کالاها مطلع گردید و در صورت تمایل به خرید بایستی عضو سایت شوید.

1.     در صورتی که تمایل به عضویت در سایت دارید:

·    گزینه ساخت کاربری جدید را انتخاب نموده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده دکمه ثبت فرم را بزنید. ( توجه داشته باشید ثبت نام یک مرحله ای می باشد و به جهت اعتباردهی به کاربران عزیز، فعال سازی حساب شما از طریق ارسال پیامک می باشد.)

·    اگر قبلا در سایت ثبت نام نموده اید با وارد کردن نام کاربری خود که همان آدرس ایمیل شما هنگام ثبت نام می باشد و گذرواژه وارد پروفایل کاربری خود می شوید.

·    اگر گذر واژه خود را فراموش کرده اید، با انتخاب گزینه " کلمه عبور خود را فراموش کرده اید" و وارد کردن آدرس ایمیل خود، کلمه عبور برای شما ارسال می گردد.

 

2.     بعد از ورود به پروفایل کاربری خود، در قسمت مدیریت محصول می توانید به ثبت کالا و یا خدمات خود بپردازید. 

ابتدا مشخص نمایید که کالا یا خدمات مبادله ای  مخواهید ثبت کنید و یا کالای فروشی .

 

·    حالا می توانید کالای خود را ثبت نمایید، ابتدا گروه اصلی مرتبط با محصول خود انتخاب نموده از این نظر که محصول شما نو و یا دسته دوم می باشد سپس گروه فرعی مرتبط با محصول خود را انتخاب می نمایید..

در قسمت تصویر محصول شما می توانید تصویر مورد نظر محصول خود را بارگذاری نمایید.

نام محصول خود را در قسمت نام محصول وارد نموده و قیمت مورد نظر را وارد می نمایید.

در قسمت "زمان" مدت زمان نمایش محصول مورد نظر خود را وارد می نمایید که می تواند یک هفته-دو هفته و یا یک ماه باشد...

در قسمت توضیحات محصول شما می توانید هر توضیحی را که به معرفی بهتر کالای شما کمک می نماید وارد نمایید.

 

 

 

کالاهای 29000 تومانی

در این قسمت انواع کالا با تنوع بسیار با قیمت فقط 29000  تومان عرضه می شود.

همچنین اگر خودتان هم کالایی برای عرضه با این قیمت دارید میتوانید با انتخاب گزینه  "ثبت محصول"  و سپس  "ثبت کالای 29000 تومانی"  وارد صفخه مربوطه شده و با تکمیل اطلاعات خواسته شده کالا یا محصولات خود را با قیمت 29000 تومان ثبت کنید.

 

 

مبادله کالا یا خدمات چیست ؟


در عصر حاضرتغییرات در نرخ تورم و نوسانات بازارهای مالی باعث گردیده است که تبادل پول و کالا به ضرر هر دو سمت معامله یعنی خریدار و فروشنده گردد. لذا می توان به جای جابه جایی پول با کالا از جا به جایی کالا با کالا استفاده نمود. بدین روش هر دو سوی معامله کالای مورد نظر خود را بدست  آورده و درگیر تغییرات موجود در نرخ های برابری نمیگردد.

مبادله کالا به کالا (پایاپای) یک نوع روش معامله است که در آن کالاها یا خدمات به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای با کالا یا خدمات دیگر مبادله می شود. به عنوان مثال هیچ پولی دریافت نمی شود.

این نوع مبادله یک حالت دو جانبه دارد البته احتمال سه جانبه بودن و چند جانبه بودن آن نیز وجود دارد.

در سالهای اخیراستفاده از سیستم تهاتر نوین در کشورهای پیشرفته به امری کاربردی تبدیل گشته که روزبه روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. محبوبیت تهاتر در گروی درک کسب و کارها و مشتریان از توانایی تهاتر است. چنانچه در برخی از کشورها بسیار مهجور و در برخی دیگر پررونق است.

در آمریکا 500.000 کسب و کار به طور فعال از معاملات سازماندهی شده به عنوان مکمل معاملات نقدی خود استفاده می کنند. با عضو شدن در بازارهای تهاتری شرکت ها می توانند خرید کالاها و خدمات مورد نیاز خود را از طریق فروش محصولات و خدمات مازاد خود تامین کنند.

بدین منظور بازاری طراحی کرده ایم که علاوه بر صاحبان اصناف و مشاغل ( ارائه کنندگان خدمات و محصولات)، مصرف کنندگان را نیز شامل می شود.

 

منظور از تهاتر نوين چيست؟

مدتی است مدل بازار تهاتري نوين ( مبادله کالا با کالا و خدمات )  در ايران طراحي و راه اندازي شده است.

 در این راستا گروه بزرگ آنلاین حراجی نیز ، شركتها،موسسات و افرادي را كه در كليه زمينه هاي اقتصادي (توليد، صنعتي،خدمات،ساختماني،بازرگاني، كشاورزي و حتي انرژي) فعاليت ميكنند گرد هم آورده است.اين شركتها و افراد كه اعضاي بازار تهاتر  گروه آنلاین حراجی ناميده ميشوند،نيازهاي كالايي و خدماتي و حتي ملكي خود را بصورت پاياپاي (تهاتري) و بدون استفاده از پول، معامله ميكنند. 

به عنوان مثال، يك شركت ساختماني تيرآهن يا ميل گرد مورد نياز خودرا در ازاي واگذاري آپارتمان به فروشنده تيرآهن دريافت ميكند. اما ميدانيم كه اين قضيه هميشه صادق نيست چرا كه ممكن است در معامله فرضي مذكور، فروشنده تيرآهن نيازي به دريافت آپارتمان نداشته باشد. 

 

چگونه به عضويت بازار تهاتر درآيم؟

اين سئوالي است كه همواره از سوي متقاضيان عضويت مطرح مي شود. مسير ورود به بازار تهاترابسيار آسان است. اگر در هر نقطه اي از كشور پهناور ايران سكونت داريد ميتوانيد براحتي وارد سايت آنلاین حراجی شده ،کالا یا خدمات مبادله ای خود را ثبت نمایید .

 

مزاياي استفاده از این سرویس آنلاین حراجی چيست؟

تشكيل این بازار از طريق ايجاد ارتباط مستقيم بين خريداران و فروشندگان و دريك بازار شبكه اي و مبتني بر تكنولوژي اطلاعات، باعث كاهش هزينه مبادله و در نتيجه افزايش تقاضا و متعاقبا افزايش ظرفيت توليد مي گردد.

لذا تشكيل اين بازار مي تواند مورد علاقه بسياري از توليد كنندگان كه ظرفيت توليد اضافي دارند و بسياري از خريداران كه با محدوديت نقدينگي مواجه هستند، و دولت كه همواره به دنبال اجراي سياستهايي است كه اقتصاد ملي را از ورطه ركود نجات دهند، باشد.

 

·         امكان افزايش ظرفيت فروش

·         دسترسي به بازارهاي جديد

·         فعاليت در يك شبكه بازار رقابتي

·         استفاده از ظرفيت توليد اضافي 

·         كمك به ارتقاي كيفيت كالاها و خدمات عرضه شده

·         كمك به كاهش قيمتها

·         امكان فعاليت در دوران ركود اقتصادي

·         امكان تبديل محصول به مواد اوليه بدون نياز به نقدينگي 

·         امكان ورود كالاها و خدمات انبار شده در چرخه اقتصادي

·         تقويت كيفيت استانداردهاي كالاها و خدمات عرضه شده تجارت مستمر و پايدار

·         تامين بخشي از تقاضا براي كالاها و خدمات مورد نياز بدون پرداخت وجه نقد

·         امكان استفاده از تخفيف مناسب

·         امكان انجام فعاليت بورس و به كارگيري سرمايه مازاد در اين مسير

·         كاهش هزينه معاملات

·         شفاف سازي جريان معاملات رايج

·         تقويت پايه هاي اقتصاد از طريق گسترش فرهنگ پرداخت ماليات

 

شما نیز اگر نیاز به کالا یا خدمات دارید ، پیشنهادات مبادله ای خود را در سایت آنلاین حراجی ثبت نمایید  

 

    ارتباط با ما:

شما می توانید سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را در فرم های مربوطه در قسمت ارتباط با ما در میان بگذارید. در این قسمت مشخصات و اطلاعات تماس خود را به درستی وارد نمایید تا در صورت لزوم کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.

شما  می توانید در صورت نیاز به مشاوره , در ساعات اداری با شماره های وارد شده درقسمت تماس با ما، تماس حاصل فرمایید و یا بصورت آنلاین با کارشناسان ما گفتگو نمایید.